Bülten Sıra No: 2023/5862

Tunus (Tunus) Ticaret Heyeti 20-23 Kasım 2023 Hk.

19 Eylül 2023, Salı

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizasyonu ile 20-23 Kasım 2023 tarihleri arasında Tunus’a yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Tunus’un başkenti Tunus şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Tunus’tan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörüldüğü ifade edilmektedir.  

Bahse konu, heyete başvuru için son tarih 29 Eylül 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/tunisia-tunis-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 1.000 USD tahsil edilecektir.

Başvurular, Makine ve Aksamları, Demir ve Demir Dışı Metaller, Tekstil ve Hammaddeleri (Pamuk, Pamuk İpliği ve Pamuklu Dokuma Ürünleri) , Hazır Giyim ve Konfeksiyon, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri (Plastik, Madeni Yağlar ve Mineral Yakıtlar), Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri, Otomotiv Endüstrisi, Elektrik Elektronik, Gıda, Mermer başta olmak üzere tüm sektörlere açıktır.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının OAİB’e (oaib-pr@oaib.org.tr) e-posta adresine ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Ek:

  1. Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar (2 Sayfa)
  2. Tunus (Tunus) Ticaret Heyeti Taslak Programı (1 Sayfa)


Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.