NASIL ÜYE OLURUM?

Dikkat: Koronavirüs salgını süresince Genel Sekreterliğimiz bünyesinde yer alan Birliklerimize üye olmak için üyelik başvuru formu  ve taahhütnamenin doldurularak, başvuru formunda yer alan ekler ile birlikte taranması ve öncelikle uygulama@itkib.org.tr e-posta adresine iletilmesi yeterli olacaktır. Tarafımızca gerekli kontroller sağlandıktan sonra başvurunun uygun görülmesi halinde aşağıda detayları yer alan Banka Hesap Bilgilerine giriş aidat ödemesi yapılabilir.

Ayrıca, söz konusu belgelerin asıllarının üyeliğinizin gerçekleştiğine dair tarafınıza e-posta ile yapılacak bilgilendirmeden sonra Çobançeşme mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok P.K. 34196 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul adresine posta ya da kargo yoluyla iletilmesi gerekmektedir.

 

Üyelik Şartları ve Bilgilendirme:

1. Üyelik başvuru formunda üye olmak istediğiniz birliği işaretleyiniz.

2. Üyelik başvuru formunda üye iletişim bilgilerini (adres, telefon, faks, e-posta) eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

4. Üyelik başvurusunda bulunacağız birliğin, iştigal sahasına giren ürün bilgilerinin, Ticaret Sicil Gazetesi, Ticaret Odası Faaliyet Belgesi veya vergi dairesinden alınacak belgenin faaliyetleri alanında yer alması gerekmektedir. Şahıs firmalarında ek belge olarak kimlik fotokopisi ve oda kaydı olmaması durumunda herhangi bir esnaf odasına kayıtlı olduğuna dair Sicil Tasdiknamesi istenmektedir.

4. Vekâletname ile üyelik yaptırılması halinde, vekâletname fotokopisi ve vekilin imza sirküleri fotokopisi eklenmelidir.

5. Giriş aidatı her birlik için 200 ₺

Firmanızın giriş ödemesinin, aşağıda belirtilen hesabımıza yatırılıp, açıklama bölümüne firmanın vergi numarası ile unvan bilgilerinin yazılması önem arz etmektedir.

     Vakıfbank - Güneşli Ticari Şubesine  Havale/EFT yaparak,

          Hesap adı   :     İST.TEKSTİL VE KONF.İHR.BİR.GEN.SEK.

          IBAN No     :    TR39 0001 5001 5800 7294 5567 68

İlgili Dosyalar

Uyelik_Formu_.doc105,00 KB