Bülten Sıra No: 2023/5848

Suudi Arabistan Ülke Genel Alım Heyeti Hk.

06 Eylül 2023, Çarşamba

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir yazıda, Suudi Arabistan ile ticari ilişkilerimizin geliştirilmesini teminen Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ve MÜSİAD iş birliği ile 10 Ekim 2022 Salı günü İstanbul Sheraton Ataköy Otel’de Suudi Arabistan Genel Alım Heyeti programı düzenleneceği ifade edilmektedir.

Bu kapsamda, Demir ve Demir Dışı Metaller, Elektrik Elektronik, Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, İklimlendirme Sanayii, Kimyevi Maddeler ve Mamulleri, Mücevher, Hizmet, Madencilik Ürünleri, Makine ve Aksamları, Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri, Otomotiv Endüstrisi, Tekstil ve Hammaddeleri, Yaş Meyve ve Sebze, Diğer Endüstriyel Ürünler gibi çeşitli sektörlerden ihracatçı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapmaları öngörülmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 22 Eylül 2023 Cuma günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/alim-heyeti-kayit/saudi-arabia-buying-mission-2023 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Ek: Suudi Arabistan Alım Heyeti ProgramıBültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.