Bülten Sıra No: 2019/3748

Tasarım Desteği Ve KEP’le Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı

14 Şubat 2019, Perşembe

İTKİB Genel Sekreterliği Devlet Yardımları Şubesi tarafından 13.02.2019 tarihinde düzenlenen Tasarım Desteği ve Kep’le Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı, Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda, üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilmiştir. 


Her geçen gün, tasarım desteği alan üye firma sayımız katlanarak artmaktadır. Bundan dolayı, İTKİB Devlet Yardımları Şubesi üyelerin yoğun katılımıyla tasarım desteği hakkında bilgilendirme toplantıları gerçekleştirmektedir.


Toplantıda, Devlet Yardımları Şubesi uzmanları tarafından, katılımcı firmalara, devlet destekleri hususunda ve sürecin genel işleyişi hakkında bilgi verilmiştir.  Tasarım Desteği kapsamına yeni alınan 50 firmanın 55 temsilcisine söz konusu destekler ve başvuru süreçleri hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılmış, başvuruda gerekli Aylık Form uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Bilgilendirme seminerlerinin her iki oturumundan sonra; söz konusu destek kapsamına alınan firmaların soruları, uzmanlarımız tarafından ayrıntılı olarak cevaplandırılmıştır.

 

Seminer Sunumları ve Formları

  1. Devlet Yardımları Şubesi Genel Sunumu İndirmek için tıklayınız
  2. Tasarım Destekleri Genel Sunumu İndirmek için tıklayınız
  3. Gerekli Belgeler ve Dikkat Edilecek Hususlar İndirmek için tıklayınız
  4. Aylık Harcama Raporu:
    1. Boş Form İndirmek için tıklayınız
    2. Doldurulmuş Örnek Form İndirmek için tıklayınız
  5. Elektronik imza sunumu için tıklayınız.

 

İTKİB Devlet Yardımları Şubesi

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.