Bülten Sıra No: 2017/3278

12 Aralık 2017, Salı

İhale Duyuruları

T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu, Ticaret Ataşeliğinden alınan bir yazıda, Hong Kong yönetimince açılan 3 adet ihaleye ilişkin duyurunun (İngilizce ve tercümesi) ekte gönderilmektedir. Yazıda devamla, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulmakta olduğu, http://www.gldetb.gov.hk linkinden bu listeye kayıt bilgileri alınıp, firmalarımız listeye kayıt yaptırarak verilen online hizmetlerden yararlanabilecekleri ve bir ihale açıldığında doğrudan bilgi sahibi olabilecekleri aktarılmaktadır.

 

İlaveten Hong Kong Hükümeti e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu belirtilmekte olup; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmalar, http://www.gldetb.gov.hk  adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri aktarılmaktadır.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

 

Ek: İhale duyurusu ve tercümesini (3 Sayfa) indirmek için tıklayınız.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.