Bülten Sıra No: 2017/3272

07 Aralık 2017, Perşembe

Kimyasalların Kaydı ve Denetimi Uygulamaları Semineri

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından, insan sağlığı ve çevrenin yüksek düzeyde korunmasını sağlamak, maddelerin zararlarının değerlendirilmesine yönelik alternatif yöntemleri özendirmek, rekabeti ve yeniliği artırmak üzere kimyasalların kaydı, değerlendirilmesi, izni ve kısıtlanmasına ilişkin idari ve teknik usul ve esasları içeren “Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik” hakkında bilgilendirme semineri düzenlenecektir.

 

Sözkonusu seminerde, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın bahsi  geçen yönetmelik ile 2018 yılına yönelik mevzuat uygulamaları ile ithalat ve iç piyasa denetimleri konusunda bilgiler verilecektir.

 

Söz konusu seminer ücretsiz olup katılmak isteyen üyelerimizin ekli firma katılım formunu doldurarak konfeksiyonarge@itkib.org.tr e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

 

Ek: Firma katılım formunu indirmek için tıklayınız.

 

Seminer Tarihi ve Yeri

Adres: Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi, Dış Ticaret Kompleksi, Yenibosna-İstanbul

Tarih: 15.12.2017

Saat: 10:30-12:30

Yer: Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu (Çobançeşme Mevkii, Sanayi Caddesi, Dış Ticaret Kompleksi, Yenibosna-İstanbul)Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.