Bülten Sıra No: 2017/3156

26 Eylül 2017, Salı

FIATA Diploma Eğitimi

TİM’den alınan bir yazıda, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği’nden alınan bir yazıya atfen, anılan Dernek tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi desteği ile “FIATA Diploma in Freight Forwarding - FIATA Diploma Eğitimi”nin Türkiye’deki 3. Döneminin 30 Eylül 2017 tarihinde başlayacağı ve 30 hafta 240 saatlik eğitimin bitiminde katılımcılara FIATA Diploması, FIATA Hava Kargo Sertifikası ve İTÜ Lojistik Uzmanlık Sertifikası verileceği bildirilmektedir.

Anılan yazıda devamla, sektörün deneyimli yöneticileri ve uzman akademisyenler tarafından verilen eğitime lojistik işletmesi sahibi girişimciler, lojistik sektörü çalışanları ile lojistik hizmet alan sektörlerin lojistikten sorumlu yönetici ve çalışanların katılabileceği ifade edilmekte olup, detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyenlerin egitim@utikad.org.tr e-posta adresinden UTİKAD ile temasa geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

Ek: FIATA Diploma Eğitimi programını (2 Sayfa) indirmek için tıklayınız.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.