Bülten Sıra No: 2017/3089

02 Ağustos 2017, Çarşamba

Türkiye – Rusya İş Forumu

DEİK tarafından alınan bir yazıda, bu yıl “Partner Ülke Rusya” teması ile 86’ncı defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde 18 Ağustos 2017, Cuma günü T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekçi’nin katılımıyla Türkiye-Rusya İş Forumunun organize edilmesi planlanmaktadır. Ege İhracatçı Birlikleri destekleri ile DEİK organizasyonunda gerçekleştirilecek olan İş Forumunun taslak programı ve Rusya heyeti taslak listesi ekte sunulmaktadır.

 

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen firmalarımızın http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/438/8949 adresinde bulunan online kayıt formunu en geç 14 Ağustos 2017, Pazartesi günü saat 18:00’a kadar doldurmaları gerekmektedir. İş Forumuna ilişkin güncel program ve Rusya heyet listesinin nihai hali, kayıt yapan katılımcılara bilahare iletilecek olup, katılımcıların İzmir’e ulaşımı, konaklama, toplantı yerine transfer vb. işlemler kendi imkanları ile organize edilecektir.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

Ekler:

Ek 1: Taslak program (1 sayfa) indirmek için tıklayınız.

Ek 2: Rusya heyeti taslak listesi (10 sayfa) indirmek için tıklayınız.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.