Bülten Sıra No: 2004/80

17 Ağustos 2004, Salı
İlgili Birim/Kurum: İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

1- TİM SMS Haber Servisi Hk .>

1-“TİM SMS Haber Servisi” Hk .

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından gönderilen bir yazı ile; Meclislerinin , ihracatçılarımızın ortak bir iletişim platformundan yararlanmasını sağlamak üzere ürettiği projelerden biri olan TİM-Turkcell işbirliği’nin         12 Ağustos 2004 tarihinden itibaren faaliyete geçeceği bidirilmiştir.

Sunulan servis, “TİM SMS Haber Servisi” adını taşımaktadır ve ihracatla ilgili gelişmelerin cep telefonu aracılığıyla anında izlenmesini sağlamaktadır.

TİM SMS Haber Servisi ile ihracat ve ekonomi dünyasında yaşanan gelişmeler anında sektör temsilcilerinin bilgilerine sunulmakta; haberler, duyurular, ihracat rakamları, döviz-faiz yorumları, enflasyon verileri, kapasite kullanım oranları, ihracat eğilim anketi, sanayi üretim endeksi gibi pek çok güncel bilgi kısa mesaj yoluyla Turkcell abonesi olan ihracatçılarımıza iletilmektedir.

Sözkonusu “TİM SMS Haber Servisi”ne abone olabilmek için  “ABONE TIM “ yazarak 3890’ a gönderilmesi gerekmektedir. (TİM Haber Servisi’nin ücreti Turkcell faturalı hatlar için  aylık 4.000.000 TL. Hazır Kart aboneleri için her işgününde  2 kontördür.) Ayrıntılı bilgi almak için TİM İletişim Danışma Hattı                          ( 0212-414 1 606 ) ile temas kurulabilir.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.