Bülten Sıra No: 2004/77

1-“ 2 .Malezya Türk İhraç Ürünleri Sergisi” Hk <br> 2- Slovakya Bratislava Katalog Sergisi Hk.“ <BR>

09 Ağustos 2004, Pazartesi

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

1-“ 2 .Malezya Türk İhraç Ürünleri Sergisi” Hk.

2- Slovakya Bratislava Katalog Sergisi Hk.

1-İstanbul Ticaret Odası tarafından gönderilen bir yazıda ; Odalarınca 17-20 Aralık 2004 ‘te            “ 2 .Malezya Türk İhraç Ürünleri Sergisi” düzenleneceği bildirilmektedir. Sözkonusu sergiye katılmak isteyen üyelerimizin  , aşağıda sunulan formu doldurarak en geç 18 Ağustos 2004 tarihine kadar İstasbul Ticaret Odası’nın  Uluslararası İlişkiler, Fuarlar ve Turizm Şubesi’ne  (Tel: 0212 455 6115, Faks: 0212 520 1526) iletmeleri gerekmektedir.

 

Lütfen iletiniz 0212-520 15 26/ 513 1565

2. MALEZYA - TÜRK İHRAÇ ÜRÜNLERİ SERGİSİ

KUALA LUMPUR/ MALEZYA   17-20 ARALIK 2004

FirmaAdı :...............................................................................................................................................

Yetkili Adı:...............................................................................................................................................

Tel................................................Faks:...............................................E-mail:……………………..…..

Sergilenecek  Ürünleriniz:………………………………...………………………………………………….

………………………………………………………………….…………………………………………………

 

 

 

Sergi Hakkında Bilgi İstiyorum                                     Reklam Çalışması Hakkında Bilgi İstiyorum

 

 2-Istanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden  gönderilen bir yazıda ; Genel Sekreterlikleri  tarafından ihraç ürünlerimizin ve dış ticaret firmalarımızın tanıtımına yönelik olarak 28 Eylül – 01 Ekim 2004 tarihleri arasında, Slovakya Cumhuriyeti/ Bratislava’da tekstil ürünleri, yaş sebze ve meyve, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, inşaat sektörleri ağırlıklı olmak üzere bir Katalog Sergisi düzenleneceği bildirilmektedir.

 

Konuyla ilgilenen, bahse konu sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımızın, üretim teknolojilerini ve ürünlerini tanıtıcı en az 20 adet  katalog, broşür ve CD’lerini anılan Genel Sekreterliğin aşağıdaki adresine en geç 13.08.2004 tarihine kadar posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir.

Gönderilecek katalogların İngilizce, Slovakça veya Macarca hazırlanmış olması, kataloğun ön yüzünden firmanın iştigal alanının ve pazarladığı  ürünlerin anlaşılır olmasına ve firmanızın e-posta adresi ve internet sitesi adresini içermesine dikkat edilmelidir.

 

Adres : İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Çobançeşme Mevkii Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi C Blok  Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.