Bülten Sıra No: 2004/65

14-17 Ekim’de Odessa’da Düzenlenecek Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın İptal Edilmesi Hk.<BR>

22 Temmuz 2004, Perşembe

 

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

14-17 Ekim’de Odessa’da Düzenlenecek Türk İhraç Ürünleri Fuarı’nın İptal Edilmesi Hk.

14 – 17 Ekim 2004 tarihleri arasında Ukrayna’nın Odessa kentinde bir “Türk İhraç Ürünleri Fuarı” düzenlenmesinin öngörülmesine ilişkin yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda, fuarın beklenenden daha az ilgi görmesi ve tarafımıza ulaşan taleplerin Müsteşarlığımızca “Türk İhraç Ürünleri Fuarı” düzenlenmesine ilişkin olarak belirlenen sayının altında kalması sebebiyle söz konusu fuar gerçekleştirilemeyecektir. Üyelerimize duyurulur. Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.