Bülten Sıra No: 2004/56

02 Temmuz 2004, Cuma
İlgili Birim/Kurum: İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Bureau Veritas işbirliği ile 5 Temmuz 2004 tarihinde Bursa’da düzenlenecek olan “Ce Markalama Ve Endüstriyel 3. Taraf Gözetim Hizmetleri Semineri” Hk. >>>>

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Bureau Veritas işbirliği ile 5 Temmuz 2004 tarihinde Bursa’da  düzenlenecek olan “Ce Markalama Ve Endüstriyel 3. Taraf Gözetim Hizmetleri Semineri” Hk.

 

Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Bureau Veritas işbirliği ile 5 Temmuz 2004 tarihinde Bursa’da Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekteretliği Konferans Salonu’n da ücretsiz olarak “Ce Markalama Ve Endüstriyel 3. Taraf Gözetim Hizmetleri Semineri”  düzenlenecektir. Katılmak isteyen üyelerimiz Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin aşağıdaki irtibat adreslerine başvurabilirler.  Uludağ İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

Tel: 0224 219 10 00 / 0224 444 06 16 (dahili: 1604 – 1605) . 

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.