Bülten Sıra No: 2004/53

30 Haziran 2004, Çarşamba
İlgili Birim/Kurum: İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

1-Textilwirtshaft Dergisine Reklam Verilmesi Hk.

 

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

1-Textilwirtshaft Dergisine Reklam Verilmesi Hk.

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’nden gönderilen bir yazıda, Almanya’da yayımlanan TextilWirtshaft dergisi ile bir anlaşma imzaladıkları belirtilmektedir.Anlaşma gereği,  29 Temmuz 2004 tarihinde söz konusu dergi tarafından “Turkey Special” adıyla 14 sayfalık bir Türkiye özel eki yayınlanacaktır. IF Fuarının öncesine denk gelen Türkiye özel ekine reklam vermek isteyen üyelerimizin en geç 10 Temmuz 2004 tarihine kadar Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği’ne müracaat etmesi gerekmektedir. (Tel: 0212 639 76 56, Faks:0212 451 61 13)

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.