Bülten Sıra No: 2004/52

29 Haziran 2004, Salı
İlgili Birim/Kurum: İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

Bartın 3-4 Temmuz 2004 TGSD Anadolu’da İş, Aş Barış, Gezisi Hk.

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

Bartın 3-4 Temmuz 2004 TGSD Anadolu’da İş, Aş Barış, Gezisi  Hk.

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği tarafından gönderilen bir yazıda; 6 Şubat 2004 tarihinde onaylanan 5084 sayılı GSYİH’si 1500$’ın altında olan illerde vergi muafiyetinin sağlanmasına yönelik yasa doğrultusunda ve Anadolu’da Yatırım ve İstihdamı Teşvik Projeleri  kapsamında 2004 yılının dördüncü ANADOLU’DA İŞ, AŞ, BARIŞ gezisini Bartın Genç İşadamları Derneği’nin  daveti ile 3-4 Temmuz 2004 tarihlerinde BARTIN’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 

TÜGİK (Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu), BARGİAD ve TGSD panelinde  teşvik yasasında yapılması tasarlanan değişiklikler ve düzenlemeler görüşülecektir. Bu Panele TÜGİK’daveti ile Devlet Bakanı Sn. Kürşad Tüzmen’in de katılması beklenmektedir.

 

Gezi katılım bedeli 350.000.000 TL olan programa  son başvuru tarihi 30 Haziran  2004 Çarşamba günü’dür. 

 

Program  hakkında detaylı  bilgi almak  ve rezarvasyon yaptırmak isteyen üyelerimizin  aşağıda yeralan irtibat numaraları ile  temas kurabilirler.

 TGSD Zeynep Ünal (0212) 639 76 56 (Dahili 13)

 

 

 

 

 

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.