Bülten Sıra No: 2004/103

23 Eylül 2004, Perşembe
İlgili Birim/Kurum: İNSAN KAYNAKLARI ŞUBESİ

1-24-27 Eylül 2004 Tarihleri Arasında TEBİAT Tarafından Organize Edilen “VI. Ekonomi Zirvesi Hk.<BR> 2-10-12 Kasım 2004 Arnavutluk/Tiran’da Düzenlenecek Katalog Sergisi Hk<br>

 

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

1-24-27 Eylül 2004 Tarihleri Arasında TEBİAT  Tarafından  Organize  Edilen “VI. Ekonomi Zirvesi Hk.
               2-10-12 Kasım 2004 Arnavutluk/Tiran’da Düzenlenecek Katalog Sergisi 

 

 

1-Turizm , Ekonomi Bilimsel ve Tanıtma Merkezi ( TEBİAT) tarafından  24-27 Eylül 2004 tarihleri arasında Antalya’da “VI. Ekonomi Zirvesi “ toplantısı gerçekleştirilecektir.

İlgilenen üyelerimiz program ve konaklamaya ilişkin detay bilgi için TEBİAT ( 0212-557 13  faks: 644 18 48) ile temas kurabilirler.

 

2-İstanbul Maden ve Metaller İhracatçıları Birliği tarafından gönderilen bir yazıda ;İhraç ürünlerimizin ve dış ticaret firmalarımızın uluslararası pazarlarda tanıtımının sağlanması ve işbirliği fırsatlarının yaratılmasına yönelik olarak, Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinasyonu ve T.C. Tirana Büyükelçiliği ile anılan Birlik organizatörlüğünde, 10-12 Kasım 2004 tarihleri arasında Arnavutluk/Tiran’da bir Katalog Sergisi’nin  düzenleneceği bildirilmiştir.

 

Ulusal Tarih Müzesi’nde gerçekleştirilecek olan ve beyaz eşya, mobilya, tekstil, konfeksiyon gıda, inşaat malzemeleri sektörlerini kapsayacak olan sözkonusu Katalog Sergisi öncesinde, ilgili potansiyel alıcı firmalara duyurularda bulunulması  ve anılan Sergi süresince Türk ürünleri ile sektörlere ait sunuşlar yapılarak, katalog/broşür dağıtılması planlanmaktadır.

 

Bu çerçevede, katılımın ücretsiz olduğu sözkonusu Katalog Sergisi’ne iştirak etmek isteyen üyelerimizin, 3 kg’ı geçmeyecek şekilde İngilizce  olarak hazırlanmış broşür/katalog ve/veya CD’ lerden oluşan tanıtım malzemelerini ve 2 kg’ı  geçmeyecek şekilde ülkemize özgü ilgi çeken ürün numunelerini, yurt içi kargo ücreti kendilerince ödenmiş ve aşağıdaki form doldurularak kargo paketinin üzerine yapıştırılmış olarak  en geç 27 Eylül 2004 Pazartesi günü  mesai bitimine kadar İMMİB-İstanbul Maden & Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nin  aşağıda yer alan adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

 

FİRMA ADI

 

İlgili Kişi

 

Adres

 

 

Tel/ Fax

 

Web / E-mail

 

Tanıtım Malzemesi

(Broşür/ Katalog/CD)

Niteliği:

Adedi  :

Kilosu :

Ürün Numunesi

Niteliği:

Adedi  :

Kilosu :

 

BROŞÜRLERİN GÖNDERİLECEĞİ ADRES:

İMMİB-İSTANBUL MADEN & METALLER İHRACATÇI BİRLİKLERİ  GENEL  SEKRETERLİĞİ

DIŞ TİCARET KOMPLEKSİ A BLOK ÇOBANÇEŞME MEVKİİ  SANAYİ CAD. YENİBOSNA – İSTANBUL

 A BLOK 4.KAT   FUARLAR & DIŞ İLİŞKİLER ŞUBESİ

 

 

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.