Bülten Sıra No: 2004/102

23 Eylül 2004, Perşembe
İlgili Birim/Kurum: GENEL SEKRETERLİK

- Kuala Lumpur-Malezya’da 7-8 Ekim 2004 tarihlerinde düzenlenecek İslam Konferansı Ülkeleri İş Forumu hk<br>

- Kuala Lumpur-Malezya’da 7-8 Ekim 2004 tarihlerinde düzenlenecek İslam Konferansı Ülkeleri İş Forumu hk.

 

Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracat Genel Müdürlüğü’nden alınan 21 Eylül 2004 tarihli yazıda, Malezya’da bulunan Asya Strateji ve Liderlik Enstitüsü tarafından 7-8 Ekim 2004 tarihlerinde Malezya’nın Başkenti Kuala Lumpur’da “İslam Konferansına Üye Ülkeler-OIC İş Forumu” düzenleneceği ve katılacak bu kişilerin seyahat masraflarının (ulaşım, konaklama vb) kendilerine ait olacağı belirtilmektedir.

 

Sözkonusu İş Forumu’nun amacı, OIC ülkeleri arasında işbirliği ve dayanışmanın artırılması ve uluslararası gelişmeler çerçevesinde ortak bir tavır sergilenebilmesi için görüş alışverişinde bulunulmasıdır.

 

Forum’da açılış konuşmalarını takiben, “İslam Konferansına Üye Ülkelerde Ekonomik Gelişmeler ve Beklentiler”, “Cancun Sonrası Dönemde OIC Ülkelerinin İşbirliği İhtiyacı”, “Kalkınmada Ulusal ve Uluslararası Kaynakların Harekete Geçirilebilmesi” başlıkları yeralmaktadır.

 

Katılmak isteyen firmalarımızın başvuru formunu almak üzere Genel Sekreterliğimiz AB-GB ve Anlaşmalar Şubesi ile temasa geçmesi rica olunur.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.