Bülten Sıra No: 2022/5356

Fuar Duyurusu- Mısır

21 Haziran 2022, Salı

Sayın Üyemiz,

Mısır Konsolosluğu Ticaret Ofisi’nden alınan bir yazıda, 19- 20 Kasım 2022 tarihlerinde Kahire de 6.kez düzenlenecek "Destination Africa” B2B Tedarik ve Satın Alma Organizasyonu gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Destination Africa, iş fırsatlarını ve ticaret faaliyetlerini güçlendirmek için Afrika’nın Tekstil, Giyim ve Ev Tekstili üreticilerini uluslararası alıcılarla bir araya getirmektedir. Sergilenen ürünler ağırlıklı olarak Mısır, Güney Afrika, Nijerya, Fas, Etiyopya ve Tunus ülkelerinden Hazır Giyim, Kot Konfeksiyon & Tekstil, Etiket, İplik ve Ev Tekstilidir.

Etkinlik kapsamında Uluslararası Alıcı Programı (IBP) uygulanmaktadır. Ziyaretçilerin, ekte iletilmiş olan formlardan ilgilendikleri sektörlerle ilgili olanları doldurarak, ibp@destination-africa.org (cc: egyptcommercialoffice@yahoo.com) adresine iletmeleri gerekmektedir.

Program kapsamında belirlenen temsilciler 5 yıldızlı otelde dört gece (oda & kahvaltı) misafir edilmektedir. Diğer desteklerle ilgili bilgiye www.destination-africa.org sitesinden ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Ekler:

- Broşür "Destination Africa 2022"

- Hazır Giyim Alıcı Formu

-Tekstil Alıcı Fomu

-Ev Tekstili Alıcı FormuBültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.