Bülten Sıra No: 2018/3648

Tasarım Desteği Ve KEP’ le Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı

21 Kasım 2018, Çarşamba

İTKİB Genel Sekreterliği Devlet Yardımları Şubesi tarafından 15.11.2018 tarihinde düzenlenen Tasarım Desteği ve Kep’le Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı, Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda, üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilmiştir.

Her geçen gün, tasarım desteği alan üye firma sayımız katlanarak artmaktadır. Bundan dolayı, İTKİB Devlet Yardımları Şubesi üyelerin yoğun katılımıyla tasarım desteği hakkında bilgilendirme toplantıları gerçekleştirmektedir.


Toplantıda, Devlet Yardımları Şubesi uzmanları tarafından, katılımcı firmalara, devlet destekleri hususunda ve sürecin genel işleyişi hakkında bilgi verilmiştir.  Tasarım Desteği kapsamına yeni alınan 29 firmanın 48 temsilcisine söz konusu destekler ve başvuru süreçleri hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılmış, başvuruda gerekli Aylık Form uygulamalı olarak anlatılmıştır.

Bilgilendirme seminerlerinin her iki oturumundan sonra; söz konusu destek kapsamına alınan firmaların soruları, uzmanlarımız tarafından ayrıntılı olarak cevaplandırılmıştır.

 

Seminer Sunumları ve Formları

  1. Devlet Yardımları Şubesi Genel Sunumunu indirmek için tıklayınız.
  2. Tasarım Destekleri Genel Sunumunu indirmek için tıklayınız.
  3. Gerekli Belgeler ve Dikkat Edilecek Hususlar belgesini indirmek için tıklayınız.
  4. Aylık Harcama Raporu:
    1. Boş Formu indirmek için tıklayınız.
    2. Doldurulmuş Örnek Formu indirmek için tıklayınız.
  5. Elektronik imza hakkında duyurunun bağlantısı için tıklayınız.

 

İTKİB Devlet Yardımları ŞubesiBültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.