Bülten Sıra No: 2017/3209

24 Ekim 2017, Salı

İhracat Haftası Daveti

TİM’den alınan yazıda; ihracatımızın sürdürülebilir ve kalıcı bir şekilde arttırılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar çerçevesinde 30 Ekim – 03 Kasım 2017 tarihleri arasında “İhracat Haftası 2017” programı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Geleneksel hale getirilerek her sene tekrarlanması planlanan bahse konu program çerçevesinde, 30-31 Ekim 2017 tarihlerinde Birliklerimizin bulunduğu illerde, 1-3 kasım 2017 tarihleri arasında ise TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere, değerli Bakanlarımızın konuşmacı olarak yer alacağı çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

Ayrıca çeşitli ülkelerden firmaların katılımları ile geniş kapsamlı bir alım heyeti ile İhracat Pusulası etkinlikleri organize edilecektir. Yaklaşık 60 ülkeden 600 iş adamının söz konusu alım heyeti kapsamında programda yer almaları beklenmektedir.

İhracatın tüm paydaşlarının bir araya geleceği ve ekonomimiz için faydalı sonuçların ortaya konacağı bir ortamın sunulacağı bahse konu program ile ilgili tüm detaylı bilgilere www.ihracathaftasi.com internet sitesinden ulaşılabilmektedir.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.