Bülten Sıra No: 2017/3189

10 Ekim 2017, Salı

T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Polonya’ya Resmi Ziyareti kapsamında Düzenlenecek “Polonya-Türkiye İş Forumu”, 17 Ekim 2017, Varşova

DEİK’ten alınan bir yazıda, T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde Polonya’ya gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında, DEİK/Türkiye-Polonya İş Konseyi tarafından muhatap kuruluşu Polonya Ulusal Ticaret Odası işbirliği ile 17 Ekim 2017 tarihinde, Polonya’nın başkenti Varşova’da “Polonya - Türkiye İş Forumu” düzenleneceği belirtilmektedir.

 

Yazının devamında, söz konusu İş Forumu’nu T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Polonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Andrzej Duda, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Polonya’nın ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı ve Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Mateusz Morawiecki’nin onurlandırmaları öngörüldüğü belirtilmektedir.  Söz konusu İş Forumu taslak programı ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

 

Türkiye-Polonya İş Forumu’na gıda, inşaat, altyapı ve gayrimenkul, tarım, tekstil, perakende toptancılık, enerji, mühendislik, makine, madencilik, finans, ilaç ve kimya sanayi ile bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Polonya’nın önde gelen firma temsilcilerinin katılımı beklenmektedir. Enerji, turizm, tekstil, gıda, çevre teknolojileri gibi alanların yanı sıra özellikle konut projeleri, telekomünikasyon, otel, hastane ve iş merkezi gibi büyük ölçekli inşaat projeleri için Türk firmaları için fırsatlar yer almaktadır.

 

Anılan ziyarete, Polonya’da iş yapan ve Polonya’da yatırım ile ticaret imkânları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimizin, 13 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar, aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, ödemeyi gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/482/9561

Yerinden Katılım Başvuru Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/484/9561

Ek: Ziyaret Taslak Programını (1 Sayfa) indirmek için tıklayınız.

Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.