Bülten Sıra No: 2017/3162

27 Eylül 2017, Çarşamba

Hong Kong İhale Duyurusu

T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden alınan yazıda, Hong Kong Yönetimi tarafından açılan 2 adet ihaleye değinilmekte olup, ilgili ihale duyurularına (İngilizcesi ve tercümesi) ekte yer almaktadır.

Ekte de görüleceği üzere, mevcut ihaleler arasında “Su geçirmez ve su(nem) buharı geçirgen ayakkabı astarı ve su geçirmez dikiş koruyucu bant” da yer almaktadır.

Yazıda devamla, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD – Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesinin tutulmakta olduğu ayrıca aşağıda verilen linkten firmalarımızın listeye kayıt yaptırarak verilen online hizmetlerden yararlanabileceği ve ihale açıldığında doğrudan bilgi sahibi olacakları belirtilmektedir.

Ayrıca, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların, http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale belgelerini kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bildirilmektedir.

Ek: Duyuru dosyasını indirmek için tıklayınız.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.