Bülten Sıra No: 2004/46

11 Haziran 2004, Cuma
İlgili Birim/Kurum: GENEL SEKRETERLİK

1-5084 Sayılı Yatırımların ve İstihdamın Teşviki İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Kapsamında Yeralan Adıyaman İlinin Faydalanacağı Teşvikler Hk.

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 

“Tekstil ve Konfeksiyon Haber / Yorum Bülteni”

Web Sitemizde

Genel Sekreterliğimiz AR- GE ve Mevzuat Şubesi tarafından  çeşitli yabancı kaynaklar taranarak hazırlanan ve tekstil ve konfeksiyon sektörleri hakkında dünyadaki çeşitli gelişmeleri ve bakış açılarını konu alan   “Tekstil ve Konfeksiyon  Haber/Yorum  Bülteni”                            Genel  Sekreterliğimizin  web  sitesinde  www.itkib.org.tr  “Dış Ticaret Bilgileri “ penceresinde  “ Haber/Yorum” başlığı  altında  her ay düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

1-5084 Sayılı Yatırımların ve İstihdamın Teşviki İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Kapsamında 

Yeralan Adıyaman İlinin Faydalanacağı Teşvikler  Hk.

 

Adıyaman’a yatırım yapacak sanayicilerle ilgili 28 Haziran 2004 Pazartesi günü saat 19:00 ‘da Adıyaman Milletvekilleri , Adıyaman Valisi , Adıyaman Ticaret Odası Başkanı , Adıyaman Belediye Başkanının katılacağı ve teşviklerle ilgili bilgilerin verileceği bir toplantı düzenlenecektir. Konuyla ilgilenen üyelerimizin 24 Haziran 2004 Perşembe gününe kadar aşağıda yeralan irtibat numarası ile temasa geçmeleri gerekmektedir.

      Başvuru için     : Günkar TEKSTİL/SUNSET MAYO 

      İlgili   Şermin DERELİ   0212-689 02 02 PBX

      Toplantı Mekanı : Eminönü Belediyesi Sosyal Tesisleri Cankurtaran/Eminönü

 

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.