Bülten Sıra No: 2004/37

1-Pakistan İşadamları Heyeti’nin Türkiye Ziyareti ve Türk-Pakistan İş Konseyi Ortak Toplantısı Hk.<BR> 2-Hollanda’da Faaliyet Gösteren Ecom Nederland BV Adlı Firma Hk.<BR>>>>

25 Mayıs 2004, Salı

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. ODetaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerinde  yeralmaktadır.

 1-Pakistan İşadamları Heyeti’nin Türkiye Ziyareti ve Türk-Pakistan İş Konseyi  Ortak Toplantısı Hk.

 2-Hollanda’da Faaliyet Gösteren Ecom Nederland BV Adlı Firma Hk.

 

1-Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından gönderilen bir yazıda; 1-5 Haziran 2004 tarihleri arasındaki Pakistan İşadamları  Heyeti’nin Türkiye ziyareti kapsamında, Türk-Pakistan İş Konseyi Ortak Toplantısı’nın  1 Haziran 2004 tarihinde İstanbul The Marmara Oteli’nde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 Konuk Heyet üyeleri tekstil (iplik-kumaş),konfeksiyon,ev tekstili,denim jeans, tekstil boya ve kimyasalları, tekstil  ve otomotiv makinalari, otomotiv yan sanayi, kauçuk ve lastik sanayi, kablo-kibrit sanayi, gıda sanayi, tütün, uluslararası taşımacılık, finans-bankacılık alanında Türk iş dünyası temsilcileri ile işbirliği  imkanlarını değerlendirmeyi arzu etmektedir. Heyette   tekstil , konfeksiyon  imalat ve ihracatı , polyester iplik ithalatı  yapan firmalarda yeralmakatadır.

Konuyla ilgilenen üyelerimiz katılım ve firmalar hakkında detay bilgi almak için  en geç 31 Mayıs 2004 tarihine kadar DEIK’e  başvurabilirler. (Tel: 0212-339 50 00- e-mail : otopal@deik.org.tr ; Faks : 212.270 35 92)

 

2-Ecom Nederland BV adlı Hollanda’da faaliyet gösteren bir firmadan alınan yazıda, Türkiye’de üretilen konfeksiyon ürünlerinin (erkek, bayan, çocuk ve ev tekstili) Hollanda’da bir çatı altında pazarlanması konusunda çalışmalar yaptıkları belirtilmektedir. Pazarın gerekleri konusunda bilinçli, Avrupa standartlarına uygun üretim yapan ve daha önce ihracat konusunda deneyimi olan Türk firmalarıyla ürünlerinin Hollanda’da pazarlanması konusunda işbirliği yapmak isteyen Ecom Nederland BV adlı firma ile temasa geçmek isteyen üyelerimiz için irtibat bilgileri şöyledir: İlgili kişi: İrfan Duygu, Ecom Nederland BV (io) Van Coothplein 27-29 4811NC Breda/Hollanda Telefon: 0031765289506 Faks: 0031765284434 e-mail: info@ecompc.nl Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.