Bülten Sıra No: 2004/33

13 Mayıs 2004, Perşembe
İlgili Birim/Kurum: GENEL SEKRETERLİK

1-Piriştine’de Kosova Yatırım Konferansı Hk>

 

Üyelerimize Sirkülerler ve Duyurularımız Artık Elektronik Ortamda iletilecektir.

Genel Sekreterliğimizce yayınlanmakta olan sirkülerler ve duyurular 01 Haziran 2004 tarihinden itibaren artık sadece internet sayfamızda (www.itkib.org.tr) yayınlanarak ve Genel Sekreterliğimize kayıtlı bulunan e- posta adreslerine gönderilmek suretiyle üyelerimize ulaştırılacaktır. Detaylı bilgi  11.03.2004 tarihinde  üyelerimize posta ile  gönderilen ve web sitemizde yayınlanan Genel Sekreterliğimizin 7 nolu sirkülerlerinde  yeralmaktadır.

1-Piriştine’de Kosova Yatırım Konferansı Hk

1-Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracat Genel Müdürlüğü’nden alınan bir yazıda  Dışişleri Bakanlığı’nın bir yazısına atıf yapılarak Priştine Eşgüdüm Büromuz ile temasa geçen Kosova , Kültür , Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerinin 28-30 Mayıs 2004 tarihleri arasında Piriştine’de Kosova Yatırım Konferansı düzenleneceği bildirilmektedir.

Katlımcıların iaşe ibate masraflarının tertip komitesince  karşılanacağı belirtilmekte olup  ve anılan konferansa ABD , Almanya , İşviçre,  Avusturya, İtalya ,  İngiltere,  Belçika, Hirvatistan , Slovenya, Yunanistan ve Arnavutluk ile diğer bazı ülkerde davet edilmiştir. Konuyla ilgilenen üyelerimiz  Sırbistan ve Karadağ’ın Ankara Büyükelçiliği’ne başvurabilirler.Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.