Bülten Sıra No: 2004/175

1-Dokuma Kumaşlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Semineri Hk.<BR> 2-İslam Ülkeleri Arasında Ticaret ve Ortak Girşim Yatırımlarının Geliştirilmesi Toplantısı Hk.

25 Kasım 2004, Perşembe

 

1-Dokuma Kumaşlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Semineri Hk.

2-İslam Ülkeleri Arasında Ticaret ve Ortak Girşim Yatırmlarının Geliştirilmesi Toplantısı Hk.

 

1-Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği ve Türk Tekstil Terbiye Sanayicileri Derneği tarafından  2 Aralık 2004 tarihinde Crowne Plaza Otel , Sedir Salonu’nda “Dokuma Kumaşlarda  Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu bir seminer düzenlenecektir.

 

Konuyla ilgilenen üyelerimizin aşağıda yeralan formu doldurarak  29 Kasım 2004  Salı günü mesai bitimine   kadar  451 51 13  veya  639 76 56 nolu faksa iletmeleri gerekmektedir.

 

 

Dokuma Kumaşlarda Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Semineri Hk.

2 Aralık 2004 Perşembe   

 

 

Katılıyorum (  )  

 

 

Adı ve Soyadı  : ...................................................................................................................

 

Firma Adı: ............................................................................................................................

 

Tel/e-posta:  ........................................................................................................................

 

 

29 Kasım 2004 Salı günü mesai bitimine kadar ( 0212) 639 76 56  veya  (0212) 451 61 13 nolu faks numarasına teyit veriniz.

 

2-Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracat Genel Müdürlüğü’nden gönderilen  bir yazıda; Dışişleri Bakanlığı’nın İslam Ticaret ve Sanayi Odası’ndan aldığı bir yazıya atıf yapılarak,  adı geçen  Oda’nın  Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte 5- 7 Şubat 2005 tarihlerinde Bahreyn’in başkenti Manama’da” İslam Ülkeleri  Arasında Ticaret ve Ortak Girişim Yatırımlarının Geliştirilmesi için 11’inci Özel Sektör Toplantısı “ nı düzenleyeceği,  toplantının amacının İslam ülkeleri arasında ticareti geliştirmek ve ortak girişim sanayi yatırımlarında işbirliği yoluyla yatırım teknoloji transferlerini özendirmek olduğu bildirilmektedir.

 

Konuyla ilgilenen üyelerimiz sözkonusu toplantının davet yazısı ile kitapçığın birer örneğini İslam Ticaret Sanayi Odası’nın http://www.icci-oic.org/ms/psm11/main.htm internet adresinden temin edebilirler.

 

 Bültenlerimizi email ile almak istiyorsanız tıklayınız.